موجیم که آسودگی ما عدم ماست

بد غذا هستم.

از ماهی متنفرم.

قرمه سبزی دوست ندارم. زرشک پلو با مرغ برایم غذای کسل کننده ای است. کلاً از برنج خوشم نمی آید. درضمن از چلوکباب متنفرم. وقتی در محل کارم دیگران چلوکباب می خورند واقعاً دل پیچه می گیرم.

غذاهایی دوست دارم که آبدار باشند و با نان خورده شوند. یعنی غذاهای نانی را یشتر دوست دارم.

جماعت دریایی اما درصدر غذاهایی هستند که نمی توانم تحمل کنم.

حالا  فرض کنید به اجبار در رستورانی نشسته ام و به هرحال یک پرس غذا می آورند و جلوی من می گذارند. منو شامل هفت یا هشت غذایی است که من دوست ندارم. از قضا ماهی هم در منو هست. ماهی که بویش مرا می کشد.

شرایط را تصور کنید، باید باید و باید حداقل چند ساعتی در رستوران بنشینم. بهترین کاری که می توانم بکنم چیست؟

نمی توانم هیچ کاری نکنم چون غذا فقط میز را اشغال نمی کند، تاثیر بصری دارد، حضورش روی میز تاثیر روانی دارد و از همه مهمتر بو دارد!

باید یکی از غذاهایی که کمتر بدم می آید سفارش بدهم، از آن غذا نخواهم خورد، فایده ای برایم ندارد ، احتمالا صاحب رستوران به خود خواهد بالید که فروشش بالاست  اما به این ترتیب از خطر تحمل بوی ماهی خواهم گریخت. اگر چنینی شرایطی پیش بیاید حتماً اینکار را خواهم کرد. راه دیگری وجود دارد؟

.

غرض اینکه خودتان را لوس نکنید و بروید رای بدهید. من هم می روم. باید برویم .

 

/ 19 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماهی

کامنت ها بسته بود چند بار اومدم بگم که موافقم که نشد حالا هم که خوشحالیم [لبخند]

منیر

دلم میخواد یه چیزی بگم جواب بنویسی فقط چی بگم حالا ؟ خوبی ؟

منیر

خوب باشی [گل] گل برای بوی امید است و برای پیروزی شوتبال هم این [گل]

فرزانه

خوب عزيزم فروضت ! را بايد تصحيح كني . گزافه و مهمل و اينا رو خودت گفتي ها من نگفتم [پلک] حالا راي دادي نوش جانت منم ندادم نوش جانم اصل حال خودت خوبه ؟[قلب][گل]

آنا

اااااااا دختر ماهی بخور مگه میشه از ماهی بدت بیاد باید منو ببینی که چه جوری ماهی که سهله کله ماهی می خورم ( عقت گرفت نه ؟[زبان])

یک لیلی

اول از همه لایک به تشبیه بسیار زیبا. و دوم این که من خودم با این که از گرسنگی سردرد می گیرم و بسیار عصبی میشم، اما اگر از غذایی بدم بیاد تا این حد که شما می گین، گرسنگی و صدای معده و سردردش رو به تهوع ترجیح می دم. بستگی داره به این که کدوم یکی از موارد منوی رستوران رو بتونید تحمل کنید. و مهمتر این که آیا اصلاً در پی سد جوع و تحمل اید یا تغییر؟ چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک سخته ولی ممکنه. و یک توصیه بی ربط و البته سرشار از فضولی و دخالت و دلسوزی: آفتاب که نمی گیریم خواهر لااقل ماهی بخور. خیلی بستگی به روش پخت داره که خوب بشه یا نه.

نوید

قشنگ گفتی مثل تیمی که بازی رو باخته اما هنوز دفاع میکنه وحاضر نیست ده تا بخوره

ميله بدون پرچم

سلام من قانع شدم و ديگه تصميمم قطعيه... حالا بايد چي كار كنم؟ [عجله]

رها

والله خیلی دیر اومدم انگار.. رای ها که داده شد و انتخاب هم شد. ولی بنده واقعا غذایی انتخاب نمیکردم در اون شرایط و صبر میکردم تا هرچه زودتر از رستوران بزنم بیرون!